Як ставити завдання і контролювати їх виконання бухгалтерам які працюють на аутсорсі?

У цій статті:
Все більше фахівців бухгалтерів працює на видаленні, тому що такі вимоги сучасної економіки. Це викликано пандемією коронавируса, який змусив більшість підприємств в 2020 році перейти на роботу на дому, через оголошений урядами різних країн карантином.

Все більше фахівців бухгалтерів працює на видаленні, тому що такі вимоги сучасної економіки. Це викликано пандемією коронавируса, який змусив більшість підприємств в 2020 році перейти на роботу на дому, через оголошений урядами різних країн карантином.

Так як бухгалтера працюють на видаленні, виникає питання, як контролювати співробітника який перебуває поза офісом і наскільки можливо проконтролювати якість виконуваних ним робіт? Ми перерахуємо кілька основних питань, вирішивши які ви зможете організувати цю роботу.

Принципи роботи:

  • необхідно організувати надійну лінію зв’язку. Для цього необхідно обговорити з виконавцем які види зв’язку ви будете використовувати: електронна пошта або мобільний телефон, будь-які чати або месенджери. Для цього необхідний якісний інтернет;
  • з виконавцем обумовити завдання. Для цього необхідно укласти договір про бухгалтерський супроводі і в ньому прописати що ви хочете отримати в ході спільної роботи, права та обов’язки сторін, а також відповідальність за невиконання пунктів договору;
  • обумовлювати форс – мажорні ситуації, через які можуть виникнути проблеми в ході виконання робіт, наприклад не вчасна здача звітів;
  • використовувати CRM системи для контролю за роботою співробітників.

Інструменти для ведення роботи на видаленні.

Незалежно від того як ведеться бухгалтерський облік, в офісі або на видаленні, первинна документація обробляється і накопичується.

  • Тому замовник з виконавцем (аутсорсингової компанією), обумовлюють яким способом буде передаватися первинна інформація. Передача даних може відбуватися через електронну пошту, месенджер або за допомогою спеціальних онлайн – систем як Bitrix або Planfix.
  • Для керівництва робочим процесом, установки планів роботи, а так само для вирішення різних організаційних питань, за допомогою програми Skype можна проводити відео наради, онлайн – конференції.

На сьогоднішній день сучасні комп’ютерні технології дозволяють це робити в будь-який час з підключенням декількох фахівців одночасно.

  • Так само необхідно створити файл для зберігання інформації та обміну документами. Для цього потрібен надійний сервер, завдяки якому можна буде працювати з різною документацією і який забезпечить доступ до первинки замовнику і виконавцю.
  • Важливим є також вибір програми, за допомогою якої аутсорсер буде вести бухгалтерський облік. Багато підприємців досі користуються програмою 1С різних версій.

У сучасному світі існує багато інструментів, які допоможуть вам працювати і вести бухгалтерський облік на видаленні. При цьому ставити аутсорсерам завдання і контролювати їх виконання.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp