Ведення бухгалтерського та податкового обліку

Бухгалтерський облік і облікова політика

Бухгалтерський облік це один з обов’язкових видів обліку господарської діяльності підприємства, не залежно від форми власності – державна або приватна.

Основною ціллю ведення бухгалтерського обліку є збір правдивих даних про фінансово – економічне становище виробництва, переміщення коштів для подальшого прийняття рішень керівництвом. Для введення бухгалтерського обліку треба зробити свій вибір з облікової політики підприємства.

Ведення бухгалтерського та податкового обліку

Облікова політика, на будь якому виробництві, обирається самостійно на підставі Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Державних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, Положень про оформлення фінансової звітності, інших нормативно-правових актів. Облікова політика, це сукупність методів, процедур та принципів, які використовуються для того щоб показати фінансове становище і результат господарської діяльності підприємства. Це системне введення бухгалтерського обліку, яким керуються постійно. Зміни відбуваються тільки у тому випадку, якщо змінюється господарська діяльність підприємства або приймаються нові загальнодержавні правові документи, за якими ведеться бухгалтерський облік. Облікова політика оформлюється наказом по підприємству.

У ньому визначається:

 • як оцінити вибуття запасів;
 • як розподіляється і ведеться облік транспортно-заготівельних витрат;
 • способи нарахування амортизаційних відрахувань необоротних активів;
 • начислення забезпечень майбутніх витрат і платежів;
 • витрати становлять калькуляції виробничої собівартості продукції (робіт, послуг);
 • методика поділу витрат за операціями;
 • як знизити ціну або оцінити необоротні активи;
 • як показати відстрочені податкові зобов’язання та інше.

Всі ці питання на кожному підприємстві вирішує бухгалтер або відділ бухгалтерії. Неправильно складений і несвоєчасно наданий фінансовий звіт тягне за собою штрафні санкції з боку контролюючих органів. Тому все одно перед керівниками підприємств або приватними підприємцями стає питання підбору та прийняття до свого штату фахівців з бухгалтерською освітою.

Потрібна консультація?

Скорочуйте свої витрати на бухгалтерські послуги вже сьогодні!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Дистанційне ведення бухгалтерського обліку

На сьогоднішній день є аутсорсингові компанії, що займаються бухгалтерським супроводом. Це означає, що підприємець може не витрачати свій час на пошуки фахівця зі знанням бухгалтерського обліку, а тільки замовити послугу бухгалтерського обліку в компанії, яка має висококваліфікованих фахівців, і яка надає послугу з розробки облікової політики підприємства.

Це особливо актуально у зв’язку з пандемією СOVID-19. Дистанційна робота на сьогоднішній день є найбільш популярною, а багато підприємців зрозуміли як це економить їхні гроші.

Знижуються або відсутні витрати на:

 • заробітну плату штатних бухгалтерів;
 • оплату комунальних послуг та оренду офісу;
 • закупівлю і обслуговування програмного забезпечення;
 • закупівлю офісної техніки та канцелярського приладдя, і інших витрат.

За рахунок такої економії може знизитись ціна на продукцію або надану підприємцем послугу, що дозволить залучити нових замовників, збільшити клієнтську базу, розширити свій бізнес.

Однією із таких компаній з багаторічним досвідом є «НОРНІ». Щоб замовити послугу бухгалтерського супроводу необхідно, зробити перший крок – це укласти договорів з командою «НОРНІ». Для цього треба надати копії документів приватного підприємця або приватної фірми. Потім представниками компанії буде складено договір для підписання двома сторонами на надання бухгалтерських послуг із зазначенням загальної суми за надані послуги.

Надалі клієнт надає представнику аутсорсингової  компанії всі первинні документи – виписки з банку, рахунок-фактуру, накладні, акти виконаних робіт та інші.

Згідно з наданою документації бухгалтер проводить проводки, нараховує податки, заробітну плату, заповнює журнали, оборотно-сальдові відомості та інші первісні бухгалтерські журнали та реєстри. Після обробки оформляються звіти, підписуються клієнтом і здаються в контролюючі інстанції.

Які плюси отримає підприємець, якщо скористується послугами аутсорсингових – компаній?

Якщо використати можливість, та замовити послуги введення бухгалтерського обліку професійними фахівцями компанії «НОРНІ» ви отримаєте цілий ряд переваг, таких як:

 • економія свого часу на пошуки працівників, фінансів на оплату праці штатним бухгалтеру та оренду офісу;
 • якісну оперативну роботу фахівців, бо в компанії працюють висококваліфіковані професіонали;
 • отримання консультаційних послуг;
 • конфіденційність в роботі з інформацій клієнта;
 • відповідальність за виконану роботу прописану в договорі.
0 %
Економії на бухгалтерії
24/
Завжди на зв'язку
0 +
Вік компанії