Сервіси які ми використовуємо для ведення обліку вашого бізнесу

Цифрові технології пропонують бухгалтерам сучасні методи автоматизації простих ділянок ведення обліку, а це значить, що сучасний бухгалтер — це вже не той співробітник, який працює з однією програмою бухгалтерського обліку (нехай поки і найпоширенішою) ще з часів навчання.

Роботу бухгалтера можна розділити на дві зони розвитку компетенцій:

 • знання поточного законодавства, відстеження змін і впровадження правильних законодавчо підтверджених методів обліку на підприємстві;
 • технологічне вдосконалення. Зміст праці бухгалтера змінюється під впливом розвитку технологій передачі даних. З усіма рганами контролю, банками та контрагентами бухгалтер вже спілкується за допомогою сучасних IT-рішень.

 

Програми обліку

Програма 1С у віддаленому сервері -сервіс, який дозволяє працювати в програмі та використовувати всі її продукти без прив’язки до конкретного місця. Програма розгортається в віртуальному сервері провайдера. Клієнт отримує пароль, за допомогою якого підключається до системи з будь-якого пристрою через інтернет без встановлення додаткового ПЗ. Клієнт завжди працює з оновленою 1С і не займається технічними питаннями.

“1С ЗУП-Конфигурация Зарплата та управління персоналом 8” – спеціально розроблена програма для того, щоб спростити і оптимізувати процес з розрахунку заробітної плати і реалізувати кадрову політику підприємства. Програма дає можливість одночасно вести управлінський і регламентований облік відповідно до законодавчих норм України.

Ефективність роботи підприємства залежить від побудови системи управління співробітниками. У ЗУП 8 ви зможете автоматизувати діяльність керівного складу починаючи від менеджера з персоналу до бухгалтера, без труднощів вести кадрову, управлінську та обліковий діяльність декількох організацій, управляти фінансовою мотивацією співробітників.

 • Управління торговим підприємством
 • Управління виробничим підприємство

 

Програми для здачі звітності

 • M.E.Doc «Звітність» дозволяє миттєво подавати звітність в електронному вигляді в усі контролюючі органи.
 • Арт-Звіт. Для здачі звітності використовує тільки ключі, що видаються АЦСК Masterkey.
 • Онлайн бухгалтерія iFin.ua. Використовує три види ключів – безкоштовні ключі ЕЦП від податкової інспекції та комерційні ключі від Masterkey і ІВК
 • FREDO ЗВіТ

 

Використання Сервісів електронного документообігу

Економія – тепер не потрібно:

Роздруковувати документи, платити за поштові \ Кур’єрскі послуги, зберігати паперові документи, витрачати час на їх пошук і обробку кожного окремого документа.

 • Електронний обмін документами збереже Ваші кошти – і час Ваших співробітників!
 • Простий доступ до документів, без установки додаткових програм
 • Обробка вхідних документів завжди безкоштовна для наших клієнтів.