Ведення кадрового обліку та розрахунок заробітних плат

На сьогоднішній день багато підприємців вже знайомі з таким видом послуги,  як розробка облікової політики та введення в дію бухгалтерського обліку на підприємстві на віддалені. Це можливо здійснити, якщо замовити послугу у аутсорсінгової компанії. Крім бухгалтерського обліку компанії допомагають розв’язати питання кадрової політики та проводити нарахування заробітної плати.

Кадровий облік

Кадрова політика відіграє важливу роль на підприємстві. Це складова будь – якого бізнесу. Від ретельного підбору персоналу залежить наскільки ефективно та якісно буде працювати виробництво. Успіх компанії, її конкурентоспроможність на своєму ринку залежить від того наскільки ретельно було підібрано персонал, чи відповідає той чи інший працівник своїй посаді, наскільки він компетентний, чи має відповідну кваліфікацію, освіту, знання та уміння.

Основні документи кадрового діловодства на підприємстві це:

Трудовий договір. Трудові відносини між роботодавцем та працівником повинні бути оформлені у виді трудового договору, який оформлюється у вигляді наказу про прийняття на роботу. До фіскальної служби необхідно подати інформацію про цю подію.

Штатний розклад. Це документ в якому зображена загальна кількість робітників з відображенням їх по відділках, дільницям, а також повністю вказується назва посади та розмір заробітної плати.

Правила внутрішнього трудового розпорядку. Це розпорядчий документ про трудову дисципліну, нормативну поведінку якої, повинні дотримуватись всі працівники підприємства.

Табель обліку робочого часу. Це документ де вказано скільки фактично часу відпрацював кожен з робітників за звітний місяць.

Особові справи робітників. Містять біографічні дані, інформація про сімейний стан, освіту, місце проживання та інші особисті дані.

Особова картка працівника. Заповнюється з наданих працівником особистих документів.  

Накази з кадрових питань. Це накази по переміщенню всередині підприємства, накази про відпустку, доплати, нагороди та інші.

Трудові книжки. Документ в якому є запис про трудову діяльність.

Графік відпусток. Список працівників із зазначенням дати чергової відпустки.

Та інші питання: виконання та своєчасна подача у відповідні інстанції звітів по кадрах, ведення обліку інвалідів, матерів – одиначок, сиріт, та інших пільговиків, введення обліку своєчасного проходження медичного огляду, військового обліку.

Вартість послуг кадрового супроводу залежить від кількості співробітників на вашому підприємстві

Команда компанії «НОРНІ» пропонує всім бажаючим, хто хоче зекономити час та гроші, замовити послуги з кадрового обслуговування підприємства. Аутсорсингова компанія може, як організувати кадрове діловодство з «нуля» так і продовжувати вести  те що вже є.

Розрахунок заробітної плати

Відносини між роботодавцем та найманим робітником визначаються на підставі Кодексів Законів про працю (КЗпП). Дотримання Кодексу сприяє поліпшенню якості роботи, збільшує ефективність виробництва, допомагає зростанню продуктивності праці, впливає на дотримання дисципліни у трудовому колективі. В трудовому кодексі вказується, які права та гарантії мають робітники, як регулюються правові відносини, укладаються трудові договори та інше. Роботодавець в свою чергу повинен гарантувати своїм працівникам своєчасне нарахування та оплату заробітної плати щомісяця.

Аутсорсингова компанія «НОРНІ», крім кадрових питань, може надавати консультаційні послуги, проводити нарахування та ведення заробітної плати на вашому підприємстві. Основними перевагами є те, що команда «НОРМІ» це фахівці в великім досвідом роботи, які вдосконалюють свої знання в питаннях кадрової політики підприємства, працюють з великим масивом інформації, запроваджують нові бухгалтерські програми по веденню обліку, які зменшують час на обробку первісної документації.

Потрібна консультація?

Скорочуйте свої витрати на бухгалтерські послуги вже сьогодні!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Співпраця  з командою «НОРНІ» надає таки переваги як:

 • конфіденціальність;
 • відсутність штрафів, через помилки штатних працівників;
 • правильне нарахування зарплати, та всіх потрібних податків на фонд оплати праці;
 • консультацію про всі зміни з питання нарахування заробітної плати та оподаткування;
 • підготовка і здача всіх звітів.

Послуги з розрахунку заробітної плати та нарахувань на неї містять в собі :

 • розрахунок заробітної плати згідно з табелем обліку робочого часу (первинний документ завдяки якому нараховується заробітна плата) з урахуванням всіх надбавок до основного окладу, часової тарифної ставки, які передбачені колективним або трудовим договором;
 • нарахування щомісячної індексації;
 • розрахунок виплат робітникам, які були на лікарняному;
 • виконання нарахування суми відпускних днів;
 • розрахунок бонусів до заробітної плати, якщо такі передбачені на підприємстві (оренда житла, оплата витрат на автомашину та інші);
 • підготовка відомостей авансових платежів;
 • нарахування податків на доходи фізичних осіб;
 • нарахування податків на загальний ФОП (фонд оплати праці) по підприємству;
 • статистична звітність;
 • надання інших послуг, що стосуються питань нарахування заробітної плати.

Компанія несе відповідальність за розголошення інформації клієнта, та за якість виконання своєї роботи.

0 %
Економії на бухгалтерії
24/
Завжди на зв'язку
0 +
Вік компанії