Контроль ведення бухгалтерського обліку

Бухгалтерський облік є обов’язковий для підприємств всіх форм власності, та приватних підприємців. У зв’язку з карантинними заходами прийнятими урядом України, в період епідемії СОVID-19, багато представників малого та середнього бізнесу змушені пристосовуватися до ведення бізнесу в нових умовах.

Щоб не втратити бізнес, багато хто з керівників фірм та приватних підприємців замислювались над питанням заощадження коштів, переходу на новий рівень керівництва та зміну підходу до введення бізнесу, у зв’язку з падінням купівельного попиту.

Сьогодні на ринку надання аутсорсингових послуг України існує багато компаній, які займаються різними питаннями в тому числі і ті, хто займаються веденням бухгалтерського обліку, і його супроводом.

Поняття бухгалтерського аутсорсингу – це прийняття сторонніми фахівцями на себе частково або повністю роботи по введенню на підприємстві замовника бухгалтерського обліку.

Якщо ведення бухгалтерського обліку будь-якого бізнесу контролюватиме і консультуватиме аутсорсингова компанія, це допоможе керівництву підприємств проаналізувати свою фінансово – господарську діяльність і своєчасно пристосуватися і перебудуватися до змін цін, товарів, послуг на ринку, для того щоб залишатися конкурентоспроможними.

Одна з провідних компаній на ринку аутсорсингу є «НОРНІ», яка допомагає малому, середньому і великому бізнесу, підприємствам державного сектора у веденні бухгалтерського обліку та супроводу.

Команда «НОРНІ», це висококваліфіковані фахівці, що мають знання і досвід роботи у фінансовій сфері. Компанія успішно вирішує всі завдання, які ставлять перед ними клієнти. Ви можете скористатися досвідом професіоналів і замовити послугу супроводу, введення бухгалтерського обліку та облікової політики, підготовки і здачі бухгалтерської звітності.

У разі укладення договору ви отримаєте надійного партнера, який несе повну відповідальність за виконання прийнятих на себе зобов’язань.

При наявності на підприємстві клієнта штатного бухгалтера або бухгалтерського відділу, фахівці компанії «НОРНІ», пропонують допомогу консультаційного характеру з контролю за правильністю ведення бухгалтерського обліку і звітності, відповідно до стандартів, які діють на території України.

Для цього:

  • оцінюється загальний стан обліку по підприємству чи на окремих дільницях, підрозділах;
  • перевіряється наявність всіх документів і їх правильне оформлення;
  • проводиться перевірка занесених первинних даних, відповідно до облікової політики підприємства;
  • перевірка роботи головного бухгалтера, методом випадкового вибіркового моніторингу;
  • вибірковий контроль і перевірка звітів, що подаються до контролюючих органів.

При виявленні помилок в роботі, на підприємство направляють рекомендації від фахівців компанії.

Контроль за веденням бухгалтерської звітності з боку аутсорсинговой компанії, допомагає стимулювати бухгалтерів підприємств в бажанні робити свою роботу якісно і швидко.

Така співпраця принесе свій позитивний результат в питанні запобігання нарахування штрафів під час ревізії господарської діяльності підприємства.

Відмінність аутсорсингового контролю від ревізійного всім зрозуміла

Аутсорсингова компанія виступає в якості консультанта, проводить аналіз фінансової звітності, зменшує кількість помилок в роботі бухгалтерів. У неї немає наміру покарати керівника і головного бухгалтера підприємства, вона помічник у ведені бухгалтерського обліку на відміну від ревізійного контролю. Якщо в ході ревізійної перевірки з’явиться спірне питання, фахівці «НОРНІ» візьмуть безпосередню участь в його вирішенні.

0 %
Економії на бухгалтерії
24/
Завжди на зв'язку
0 +
Вік компанії

Потрібна консультація?

Скорочуйте свої витрати на бухгалтерські послуги вже сьогодні!

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right