“Банківський” закон опублікований і запрацює з 23 травня

У цій статті:
23 травня 2020 року запрацює Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності" від 13.05.2020 р № 590-IX.

З 23 травня 2020 запрацював ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності” від 13.05.2020 р № 590-IX. Текст закону був одразу опублікований у 84-му номері спецвипуску газети «Голос України» від 22 травня 2020 року. Даний закон був необхідним кроком для продовження успішного співробітництва з міжнародним валютним фондом.

В документі викладено перелік змін, метою яких є вдосконалення роботи банків за рахунок укріплення ланки корпоративного управління, регулювання судового впровадження у справах, пов’язаних з виведенням банківських закладів з ринку. Також законом передбачено ряд нових процедур виведення банків з ринку, які повинні вдосконалити процес ліквідації та задовольнити потреби усіх кредиторів. Були вдосконалені механізми участі держави в процедурі ліквідації.

За рахунок введення даного закону планується підвищити ефективність роботи Нацбанку в області регулювання банківських установ та завершити виведення з ринку і ліквідацію банків за відповідними судовими рішеннями.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp